فعالیت گروه های با هم خوانی مطابق با توضیحات ارائه شده در جدول زیر، از ابتدای تیرماه سال جاری از سر گرفته خواهد شد. لذا از علاقه مندان دعوت می شود جهت ثبت نام برای شرکت در گروه مورد نظر خود به صورت تلفنی و یا حضوری اقدام نمایند. همچنین به زودی برنامۀ دو گروه با همخوانی در حوزه های فلسفه و جامعه شناسی به این خبر ضمیمه خواهد شد.

 

                                                                           گروه های با هم خوانی

عنوان

مخاطب

توضیحات

کارشناس

۱- گروه با هم خوانی منطق

علاقه مندان به این حوزه

در این گروه درطی چهار جلسه اول که  تیرماه برگزار خواهد شد، فصول ۱ و ۲ کتاب در آمدی بر منطق جدید  دکتر ضیاء موحد به صورت گروهی و با رویکردی  انتقادی خوانده می شوند. جلسات این گروه هر هفته شنبه ها راس ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می شود.

محمد رضا واعظ
پست الکترونیکی جهت ارتباط:

vaez.dawn1985@gmail.com

۲- گروه باهم خوانی مکاتب ادبی

علاقه مندان به این حوزه

در این گروه در در طی چهار جلسه اول که  تیرماه برگزار خواهد شد، ۴ فصل از کتاب نقد ادبی شایگان فر به صورت گروهی و با رویکرد آشنایی خوانده می شوند.  جلسات این گروه هر هفته  دو شنبه ها رأس ساعت ۱۸ در محل مؤسسه تشکیل می شود.

ریحانه واعظ شهرستانی

شاعر و دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات فارسی

پست الکترونیکی جهت ارتباط:

reihanehvaez89@gmail.com

۳- گروه باهم خوانی متون روان شناسی

علاقه مندان به این حوزه

با توجه به اینکه روانشناسی بر بسیاری از وجوه زندگی ما اثر می گذارد، شایسته است حتی کسانی که در پی کسب تخصص در این رشته نیستند آگاهی مختصری از این دانش پویا داشته باشند. خواندن کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد  به شما کمک می کند که بفهمید چرا افراد به شیوه های معینی می اندیشند و رفتار می کنند. همچنین فهم صحیح این کتاب در شما بصیرتی نسبت به نگرش ها و واکنش های خودتان ایجاد می کند. علاوه بر این مطالعه این کتاب  شما را آماده می ساز تا ادعاهایی را که به نام روانشناسی عنوان می شود ارزیابی کنید. جلسات این گروه  شنبه ها ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می شود.

زهره فتوحی

کارشناسی ارشد روان شناسی عمومی

پست الکترونیکی جهت ارتباط:

farvardinf62@yahoo.com

 

لازم به ذکر است که  علاقه مندان برای حضور در این جلسات باید به صورت ماهانه و برای ۴ جلسه ثبت نام کنند.

هزینه ثبت نام برای هرماه: ۱۲۰۰۰ تومان
آخرین مهلت ثبت نام گروه های با هم خوانی ویژه تیرماه: ۳۱ خرداد ۱۳۹۲

نحوه ی ثبت نام: علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به دو طریق زیر عمل کنند:

۱-هزینه مورد نظر را به شماره کارت “۶۰۳۷۶۹۱۷۲۵۷۸۵۰۳۴”(بانک صادرات) واریز و شماره پیگیری را به همراه مشخصات خود به آدرس الکترونیکی مؤسسه( info@rooyeshedigar.ir) ایمیل نمایند.

۲- به صورت حضوری در محل موسسه اقدام به ثبت نام نمایند.